Usługi spawalnicze

Zakład metalowy Color-Met

Zakład metalowy Color-Met oferuje usługi spawalnicze na najwyższym poziomie. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju wyrobów ze stali, stali nierdzewnej jak również z aluminium. Wykonujemy produkty zarówno w oparciu o dokumentacją przygotowaną przez klienta, jak również na bazie własnych projektów. Możemy przeprowadzić kompleksowo cały proces produkcji – wystarczy, że pokażesz nam wzór, który cię zainspirował a my zajmiemy się resztą dostarczając produkt, którego oczekujesz.

Oferowane przez usługi spawalnicze w Giżycku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak również do firm, warsztatów i zakładów. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu – każdemu materiałowi i w każdej metodzie.

Kilkanaście lat doświadczenia w branży oraz znajomość lokalnego rynku pozwalają nam dostosować nasze usługi spawalnicze do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możemy pomóc przy każdej awarii sprzętów i maszyn wymagającej spawarki – w wielu przypadkach jesteśmy w stanie dojechać do klienta i na miejscu dokonać naprawy.

Realizujemy także bardzo nietypowe zlecenia. Precyzja wykonania, jakość spawów i materiałów to główne atuty przemawiające za naszą firmą.

Spawamy metodami: MIG/MAG, TIG, MMA.