Profesjonalna lakiernia proszkowa

Malowanie proszkowe w Giżycku

Lakiernia proszkowa Color-Met w Giżycku specjalizuje się w malowaniu małych, średnich i dużych elementów stalowych. Dysponujemy profesjonalną linią lakierniczą wraz z piecem do utwardzania farb zapewniając bardzo wysoką efektywność, wydajność i jakość malowanych elementów przy minimalnym czasie oczekiwania i konkurencyjnych cenach.

Malowanie proszkowe to nowoczesna metoda idealnie sprawdzająca się do zabezpieczenia metali przed działaniem korozji. Daje ona bardzo szerokie możliwości dostosowania powłoki lakierniczej do naszych potrzeb i oczekiwań – głównie dekoracyjnych.

Dostosowując się do Państwa potrzeb zajmujemy się malowaniem proszkowym zarówno ocynkowanych jak i aluminiowych. Dzięki bogatej ofercie dodatkowej przed malowaniem jesteśmy w stanie naprawić / pospawać uszkodzone elementy jak również wyczyścić je metodą piaskowania. Tak przygotowane materiały po malowaniu proszkowym w naszej lakierni praktycznie nie różnią się od nowych – fabrycznych części.

Kilkanaście lat doświadczenia w branży lakierniczej pozwoliło nam wypracować niezawodny proces polegający na przygotowaniu materiału, doborze odpowiednich lakierów i metod malowania, aż po kontrolę na każdym etapie dzięki temu mogą mieć Państwo pewność solidnie wykonanej usługi.

Proces malowania odbywa się na sprawdzonym sprzęcie renomowanych firm – to samo dotyczy materiałów lakierniczych.